01/09/2021
ivanivska
Поділитись новиною

Продовжується четвертий етап конкурсу “Наша громада”.

Телеканали СТБ та ICTV продовжують транслювати сюжети про громади, які пройшли у фінал.

На телеканалі СТБ у програмі “Вікна” вийшов новий сюжет про Іванівську громаду.

Іванівська громада розташована на Тернопільщині. Найбільше коштів надходить до бюджету від великих сільгосппідприємств, адже це аграна громада. За короткий час децентралізації тут змогли полагодити дороги, зробити вуличне освітлення, відремонтувати три амбулаторії. Також у деяких селах провели централізоване водопостачання.

Нині громада хоче розвиватися у новому напрямку - туризм, адже їй є, що  показати. Тут розташований костел Матері Божої, збудований майже півтори століття тому. Цей католицький храм - велична споруда з унікальними вітражами. У Іванівській громаді вирішили надати храму друге життя: облаштувати територію довкола та у самій будівлі проводити мистецькі виставки.

На реконструкцію храму потрібні чималі кошти, тому громада взяла участь у конкурсі “Наша громада” і вже стала фіналістом, тож надіється на перемогу, аби втілити задум у реальність.

Наразі триває четвертий етап конкурсу - фінальне голосування журі. Сюжет про громаду-переможницю, її проєкт та вручення призу ви побачите в ефірі «Фактів» 30 вересня о 18:45.