16/07/2021
dobrovelickivska
Поділитись новиною

Продовжується третій етап конкурсу “Наша громада”.

Телеканали СТБ та ICTV продовжують транслювати сюжети про громади, які пройшли у фінал.

На телеканалі ICTV у програмі “Факти” вийшов новий сюжет про Добровеличківську громаду Кіровоградської області.

Добровеличківська громада об’єднала 31 населений пункт. Тут живуть майже 15 тисяч людей. Розвивають громаду з бюджетом 90 мільйонів гривень власних надходжень. Разом з іншими громадами у співфінансуванні з державою модернізували опорну лікарню, купили апарати МРТ і КТ, збудували сучасне приймальне відділення, ремонтують дитячий садок.

Ніні хочуть забезпечити умови для розвитку дітей з інвалідністю. У інклюзивно-ресурсному центрі Добровеличківської громади 240 дітей, а належних умов для занять - немає. Тут усього дві кімнати, і для повноцінних занять з більшою кількістю дітей не має місця. Громада знайшла приміщення, селищна рада виділяє 160 тисяч гривень на його ремонт. Уже встигли закупити обладнання, і працівники центру гуртом взялися до роботи. Хочуть встановити дитячі гойдалки, ігрові автобуси і створити усі комфортні умови для розвитку дітей.

Для подальшого розвитку центру треба закупити спеціалізовані матеріали, оргтехніку, обладнання. Встановити ігровий майданчик. Для цього  взяли участь у конкурсі «Наша громада». Громада вже стала фіналістом і сподівається на перемогу, аби облаштувати для дітей кращі умови.