X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 1.1
Область
Черкаська
Тип громади
Сільська
Населення громади
7 238
Кількість населених пунктів
7
Площа громади
145
км2

Степанківська сільська територіальна громада Черкаського району Черкаської області була створена у 2018 році, шляхом  об’єднання  Степанківської  та Хацьківської сільських рад, у 2020 році до Степанківської ОТГ приєдналися  Голов'ятинська та Залевківська сільські ради  Черкаської області.


На теперішній час Степанківська СТГ складається з об’єднання чотирьох сільських рад  з адміністративним центром у селі Степанки. Громада  охоплює  7 населених пунктів (с. Степанки, с. Бузуків, с. Хацьки, с.Голов’ятине, с. Малий Бузуків, с. Гуляйгородок, с. Залевки). Загальна площа громади складає  145,9 кв.км. Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру — 15 км.
Степанківська ТГ має офіційний сайт https://stepankivska.gr.org.ua/ на якому можна ознайомитись з  проєктами рішень, програмними документами стосовно розвитку ТГ  та  новинами громади. Також громада має офіційну сторінку на фейсбуці /StepankiOTG/, яка має позитивний вплив на громадську думку, оскільки висвітлює усі події з життя громади.

 

ГрінквесТ

Туризм
Коротко про проєкт:
Нинішній стан економічного розвитку громади є недостатнім для покращення рівня життя мешканців. Тому, перед громадою стоїть створення нової економічної платформи, для свого подальшого розвитку. Розвиток туризму є однією з актуальних галузей економіки, яка може бути реалізована завдяки наявному потенціалу та дозволяє втілити цікаві ідеї туристичного розвитку. Туристичний напрямок це не тільки нові враження, що отримують люди, а і поповнення бюджету громади.
Детальний опис ідеї проєкту:
Проєкт передбачає створення і популяризацію квест маршруту, який проходить по лісових і польових стежках. Проєкт розрахований на дітей шкільного віку, студентів, співробітників різних компаній та просто зацікавлених людей. Ідея проєкту полягає в «корисному туризмі», учасникам буде запропоновано пройти маршрут квесту, виконуючі завдання на заздалегідь підготовлених станціях. В ході виконання завдань учасники будуть збирати сміття, яке буде траплятися на їхньому шляху.

Теми квесту можуть бути різні, але обов’язково з екологічним змістом. Будуть встановлені інформаційні стенди про сортування сміття, вторинне перероблення пакувальних матеріалів та інше. В результаті реалізації проєкту на території громади з'являться обладнані стежки та локації, а також облаштовані місця для відпочинку.
Етапи реалізації:

1. Планування та розчищення маршруту.
2. Облаштування з придбанням необхідних матеріалів.
3. Маркування та вказівники на маршруті.
4. Виготовлення сувенірної продукції.
5. Розробка завдань.
6. Залучення мешканців громади до проєкту.
7. Розробка та друк рекламних матеріалів.
8. Популяризація громади та укладання угод з туристичними компаніями.

 

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
625 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
80% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
125 000
грн
20% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає плану соціально-економічного розвитку Степанківської сільської територіальної громади на 2021 рік, а саме: операційна ціль 3.7 Розвиток культури та туризму.

Очікувані результати проєкту

В результаті впровадження проєкту ми очікуємо надходження  до бюджету СТГ та розвиток підприємницької діяльності завдяки створенню додаткових робочих місць. Проєкт буде мати позитивний вплив на довкілля. Очікується, що  в наступні роки проєкт буде існувати виключно за власні кошти.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Інформація щодо проєкту буде розміщена на офіційному сайті громади та в соціальній мережі. В громаді ведуть свою діяльність природоохоронні громадські організації які зможуть долучитися до реалізації  проєкту.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Всі результати проєкту будуть направлені на потреби громади. Також результатами проєкту можуть користуватися мешканці та гості громади.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить декілька сіл громади. Приблизно 10-15 км  маршруту Еко - квесту.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"