X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 5.6
Область
Рівненська
Тип громади
Сільська
Населення громади
5816
Кількість населених пунктів
16
Площа громади
147
км2

Привільненська ТГ розташована в південно-західній частині Рівненської області, на відстані 40 км від м. Рівне та 10 км від м. Дубно. Територією громади пролягають два автомагістральних шляхи європейського значення (Е-40) Дрезден-Київ та (Е-85) Доманове-Тереблече. Тут функціонує 35 закладів, що утримуються за рахунок місцевого бюджету (5 шкіл та 2 філії, 5 садочків, 11 закладів культури, 2 амбулаторії, 8 ФАПів, Центр надання адміністративних послуг, місцева пожежна команда, офіс поліцейського офіцера громади, 4 адмінприміщення ОМС). У 2017 році затверджено Стратегію розвитку Привільненської ТГ до 2027 року (стратегічні цілі:економічний розвиток території; підвищення якості життя; розвиток людського потенціалу) Громада має потужний досвід реалізації проєктів у співпраці із Корпусом миру США в Україні, USAID, ЄС, British Council та державних фодів. Відтак, у громаді створено майданчики з вуличними тренажерами, облаштовано геліосистему на даху дитячого садочка; реалізовується проєкт з започаткування СТЕМ-освіти в школах. Створено молодіжний центр; проведено низку тренінгів з розвитку неформальної освіти молоді; придбано туристичне спорядження. Першим у Рівненській області вдалося впровадити проєкт Громадський бюджет Привільненської ТГ (реалізовано 11 проєктів). Наразі громада працює над створенням на своїй території індустріального парку та реалізовує проєкт "Мережа індустріальних парків" Західний промисловий кластер" за підтримки секторальної підтримки ЄС.

Наше здоров'я - у наших руках!

Медицина
Коротко про проєкт:
Мережа закладів медичної сфери громади скаладється з 2 амбулаторій та 8 ФАПів. У жодному із них немає медичного обладнання для проведення діагростики хворих. Особливо гостро це питання постає в період відновлення після Covid. Для діагностування безсилій людині потрібно їхати до міської лікарні, а кисневих концентраторів для підтримки кисневої терапії вдома немає. Не менш важливим є навчання першої невідкладної допомоги. Це ключові виклики, котрі ми прагнемо здолати в рамках проєкту.
Детальний опис ідеї проєкту:
Ми плануємо провести заходи, що сприятимуть наближенню якісних медичних послуг для сільського населення Привільненської громади та підвищать обізнаність мешканців щодо алгоритму дій з надання першої допомоги потерпілому. Придбаний в рамках проєкту портативний УЗД-апарат сприятиме вчасному діагностуванню захворювань, а кисневі концентратори – якісній терапії лікування Covid-пацієнтів, що потребують кисневої підтримки.
Етапи реалізації:

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ

  • Інформаційна кампанія (проінформувати про початок реалізації проекту щонайменше 5 тис. осіб).
  • Створення робочої групи проєкту (10-15 осіб: керівники установ, активні мешканці, молодь та керівництво громади).
  • Напрацювання календарного плану-графіку реалізації проєкту.

ІІ. ОСНОВНИЙ

  • Придбання обладнання.
  • Проведення циклу тренінгів «Будь перший на місці події» (навчити алгоритму надання першої медичної допомоги щонайменше 50 осіб).

ІІІ. Підведення підсумків проєкту.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
630 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
130 000
грн
20.6% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає стратегічним цілям №2.Підвищення якості життя та №3.Розвиток людського потенціалу Стратегії сталого розвитку Привільненської територіальної громади до 2027 року.

Очікувані результати проєкту

1. Збереження життя та здоровя мешканців Привільненської громади:

2. Зниження кількості захворюваності мешканців шляхом вчасного діагностування;

3. Зниження навантаженості на районну лікарню для лікування нескладних випадків перебігу Covid;

4. Наближення якісних та безкоштовних медичних послуг для сільського населення;

5. Вивчення мешканцями громади алгоритму дій з надання першої невідкладної допомоги людині.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Активна залученість мешканців до реалізації проєкту передбачається на етапі проведення навчань з домедичної допомоги для представників закладів соціальної сфери (медицина, освіта, культура), молоді, працівників виконавчого апарату Привільненської сільської ради, депутатів та активних мешканців громади.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Кінцевими бенефіціарами проєкту є усі мешканці Привільненської громади в кількості 5 816 осіб (43% з яких – люди похилого віку та діти шкільного віку) із 16-ти населених пунктів. Придбаним в результаті реалізації проєкту медичним обладнанням матимуть можливість користуватися усі мешканці громади, а отриманні в рамках тренінгів знання з домедичної допомоги зможуть допомогти врятувати людське життя.

Яку територію громади охопить проєкт?

Охопленість проєкту становить 100% території Привільненської громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"