X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 2.9
Область
Чернігівська
Тип громади
Міська
Населення громади
19 811
Кількість населених пунктів
21
Площа громади
580
км2

Носівська територіальна громада утворена 30 вересня 2016 року шляхом об'єднання Носівської міської ради та Володьководівицької, Іржавецької, Козарівської, Тертишницької, Держанівської сільських рад Носівського району. Перші вибори відбулись 18 грудня 2016 року. Місто Носі́вка – адміністративний центр Носівської ТГ у Ніжинському районі Чернігівської області. Залізнична станція. Розташоване на річці Носівочка.

У громаді діють 11 закладів освіти, 7 дитячих садків, міська школа мистецтв, центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацька спортивна школа, 9 клубних закладів, 2 народні історико-краєзнавчі музеї, Публічна бібліотека, 10 медичних закладів. На території громади працює Носівська селекційно-дослідна станція Національної академії аграрних наук України. Бюджетоутворюючі підприємства: 27 агрофірм, кондитерська фабрика "Десна", НВКЦ "Прес", ТОВ "Носівська птахофабрика", ТОВ "Носівський цукровий завод", ПАТ Укрзалізниця.

"Кіно-land" - кінотеатр під відкритим небом

Культура
Коротко про проєкт:
Проєкт передбачає закупівлю обладнання та облаштування території для кінотеатру під відкритим небом у міському парку. Кінотеатр дозволить проводити кінопокази різного спрямування. Це і фільми, трансляція просвітницьких, театральних, музичних, спортивних та інших заходів, які відбуваються в громаді. Це не лише дозвілля, а й культурне, освітнє та духовне збагачення мешканців. Кінопокази можуть здійснюватися і на свіжому повітрі, і в приміщеннях клубних закладів у осінньо-зимовий період.
Детальний опис ідеї проєкту:
Кінотеатри під відкритим небом стають традицією українських міст. Адже це ідеальне місце відпочинку та проведення якісного дозвілля для кожного. Не зважаючи на вік, статус чи фінансову спроможність.

Це унікальний простір для відпочинку, розваг, спілкування та перегляду якісних стрічок. Літні кінотеатри під відкритим небом потребують належного облаштування (комфортних місць для сидіння зокрема), особливо для людей з інвалідністю, людей старшого віку та мам з дітьми. Це підтримка і збереження фінансового стану родини, спілкування з іншими людьми, просвітницький відпочинок.

Перевага та особливість кінотеатру: його зможе відвідати необмежена кількість людей, кожен матиме можливість обрати місце для перегляду та, у випадку потреби, змінювати його в будь-який момент.

Зручні пуфи-крісла, свіже повітря, спокійна атмосфера, найрідніші поряд. І – фільм на великому екрані. Відмінний спосіб розслабитися після робочого дня, або провести час з друзями чи зі своєю другою половинкою у вихідний день.

Відкритий кінотеатр допоможе змістити пріоритети людей на користь культурного відпочинку і розвитку.

Проблема створення проєкту – це майже реалізована мрія, але не вистачає фінансового ресурсу, щоб повністю реалізувати проект. У зв’язку зі стрімким підвищенням попиту на такий різновид дозвілля, було вирішено відкрити у міському парку літній кінотеатр під відкритим небом. Для повної реалізації проекту за бажанням громади необхідна ще фінансова підтримка, тому і стало питання участі у конкурсі.
Етапи реалізації:

 

1. Облаштування зони кінотеатру.

2. Придбання необхідних технічних засобів та обладнання.

3. Встановлення кінотеатру та обладнання.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
626 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.9% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
126 000
грн
20.1% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проект відповідає п.п.1.4., 3.3., 4.2.2. Стратегічних, оперативних цілей та завдань Носівської територіальної громади, а саме: "Забезпечення культурних потреб населення", "Розвиток туристичної та відпочинкової привабливості громади", та "Організація зелених зон та зон відпочинку" Покликаний сприяти виконанню наступних стратегічних цілей та завдань: п. 4. "Чисте і здорове навколишнє середовище, якісне дозвілля".

Очікувані результати проєкту

Розвиток комфортних зон відпочинку, створення популярного рекреаційного виду дозвілля для мешканців громади. Реалізація проекту має постійний, сталий характер, адже функціонування кінотеатру – це безстроковий процес, що має якісну перспективу розширення та поглиблення. Отже, проєкт не має одноденної вигоди, а є довгостроковим та сталим.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Розчищення території, на якій буде розташовуватись кінотеатр. Допомога працівникам у монтуванні та демонтуванні обладнання. Участь у формуванні репертуару. Реклама нової форми дозвілля.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Послугами кінотеатру користуватимуться жителі та гості громади.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить місто Носівка, всі села Носівської ТГ, населені пункти суміжних громад.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"