X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 20.1
Область
Миколаївська
Тип громади
Сільська
Населення громади
4547
Кількість населених пунктів
18
Площа громади
427
км2

Мостівська територіальна громада була утворена 7 липня 2016 року. Громада знаходится в південно-західній частині Доманівського району Миколаївської області. Адміністративним та культурним центром громади с Мостове. Громада в більшій своїй частині розташована в долині річки Чечеклія. Клімат помірно-континентальний. На території переважають чорноземи. В межах адміністравтивного центру громади знаходиться загальнодержавний заповідник "Парк Мостівський",садово-паркова памятка 18 ст., яка займає площу 28 га. На території громади є корисні копалини: родовища глини і пісків, також існують природні джерела питної води. На базі твариницького комплексу СПрАТ Україна введенно в експлуатацію біогазовий завод на 400 кВт. Туристичною привабливістю громади є парк Мостівський та заповідник "Урочища Гора". Основною спеціалізацією підприємств, які розташовані на території громади є вирощування зернових та технічних культур, розведення великої рогатої худоби, розведення птиці, овочівництво, змішане сільське господарство. В громаді функціонує 4 загальноосвітні школи та 1 НВК та 5 закладів ДНЗ. На території ТГ функціонують: медичні заклади Мостівська АЗПСМ та 4 ФАП-и, 2 будинки культури і 3 бібліотеки. Для організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в громаді створено: спортивні майданчики - 4,стадіони - 2, футбольні поля - 6, волейбольні поля - 3. Громада тісно співпрацює з Програмою DOBRE, завдяки якій на умовах співфінансування було реалізовано декілька проєктів.

«Реабілітаційний центр надання соціально-медичних послуг людям похилого віку, учасникам АТО та дітям (інклюзія)»

Медицина
Коротко про проєкт:
Створення реабілітаційного центру для людей похилого віку, учасників АТО та дітям (інклюзія) з комфортними сучасними умовами. Придбання необхідного медичного обладнання для надання послуг в післяреабілітаційний період.
Детальний опис ідеї проєкту:
В грудні 2020 року на території села Мостове розпочалося будівництво нової амбулаторії,яке згідно термінів реалізації буде закінчено в першому півріччі 2021 року. Постає логічне питання використання колишнього приміщення амбулаторії і тому виникла ідея на базі приміщення колишньої амбулаторії створити: «Реабілітаційний центр надання соціально-медичних послуг людям похилого віку, учасникам АТО та дітям (інклюзія)» з придбанням необхідного медичного обладнання, яке б забезпечило проведення реабілітаційних заходів. Для цього є всі передумови: історичний парк (28 га) з переважно хвойними деревами, який розташований біля приміщення колишньої амбулаторії і в якому було проведено реконструкцію.
Сама атмосфера та повітря парку мають лікувальні властивості, за радянських часів на території парку функціонував дитячий санаторій обласного значення для дітей із захворюваннями органів дихання. Мета проєкту: створення комфортного середовища та надання кваліфікованих медичних послуг в громаді в після реабілітаційний період людям похилого віку, учасникам АТО та дітям (інклюзія), захист та задоволення законних соціальних та економічних інтересів своїх мешканців. Цілі проєкту: створення сприятливих умов, що дозволять людям з інвалідністю вести повноцінне життя; створення умов для відновлення та зміцнення здоров’я членів громади.
Етапи реалізації:

 1.Створення робочої групи по написанню проєкту;

2. Проведення громадських слухань;

3.Прийняття рішення с/р про затвердження співфінанасування;

4. Складання плану закупівель медичного обладнання;

5.Проведення тендерних процедур;

6.Закупівля обладнання;

7.Святкове відкриття реабілітаційного центру;

8.Інформування жителів села та громадськість про результати виконання проекту. Обмін досвідом на офіційному на сайті громади (https://mostivska.dosvit.org.ua) в районній газеті та інших засобах масової інформації.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
700 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
71.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
100 000
грн
14.3% від загальної вартості
Внесок партнерів
100 000
грн
14.3% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

В Стратегії сталого розвитку Мостівської сільської ради Доманівського району Миколаївської області на 2018-2026 роки операційна ціль 1.5.4 прописано оздоровчо-реабілітаційна діяльність.

Очікувані результати проєкту

Розвиток нового напрямку економічної діяльності в громаді оздоровчо-реабілітаційні послуги; і промоція рекреаційно-оздоровчих можливостей громади. Лікування буде здійснюється з наданням платних послуг з реабілітації та оздоровлення для мешканців інших громад.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Представниками бізнесових структур буде надана фінансова та технічна підримка. На громадських слуханнях спільно з мешканцями громади буде напрацьована допомога у вигляді людського ресурсу, де мешканці громади нададуть посильну допомогу та візьмуть активну участь в ремонті приміщення та в облаштуванні прилеглої території (за рахунок громади).

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Жителі громади в після реабілітаційний період, діти та мешканці інших громад, які потребують реабілітаційних послуг.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить всю територію Мостівської громади та бажаючих за її межами.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"