X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 1.9
Область
Харківська
Тип громади
Селищна
Населення громади
26 907
Кількість населених пунктів
66
Площа громади
10394
км2

Наша Краснокутщина – край мальовничої природи та талановитої молоді. Осередок безумовної поваги до досвіду та народних традицій. Місцевість працьовитих та освічених людей. На етапі становлення територіальної громади прагнемо активізувати ініціативних мешканців та спонукати до співпраці усіх жителів громади заради стратегічних завдань з розвитку нашого регіону та держави. Маємо унікальні об’єкти культурної спадщини, до яких належать: пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення  Краснокутський дендропарк, мистецька скарбниця Слобожанщини – Пархомівський художній музей, «Співочі тераси» – сад-амфітеатр з фантастичною природною акустикою, Наталіївський парк – колишня садиба відомого цукрозаводчика Харитоненка з надзвичайною Свято-Преображенською церквою, національний природний парк «Слобожанський». Маємо на меті кожен куточок нашої громади зробити привабливим та затишним. Якщо кожна громада згуртується і своїм дороговказом зробить повагу до рідної землі – вся Україна буде впевнено квітучою, стабільно процвітаючою та неймовірно привабливою!

Сім джерел єдності

Культура
Коротко про проєкт:
Немає спеціально обладнаної сучасної зони громадського відпочинку, яка б слугувала взірцем патріотичного виховання поколінь у дусі поваги до культурної спадщини предків та любові до рідного краю. Створення паркової зони вирішить також проблему проведення вільного часу підростаючого покоління та людей поважного віку на свіжому повітрі. Проєкт додасть туристичної привабливості регіону та громаді.
Детальний опис ідеї проєкту:
На найвищій точці Краснокутської громади, а саме в селі Козіївка, планується створення туристично привабливого місця відпочинку, яке складатиметься з облаштованої паркової зони (скверу), енергозберігального вуличного освітлення, озеленення території та унікальної фотозони - символічного пам'ятного знака.
Пам'ятний знак проектується студентською молоддю, а саме - випускниками архітектурних ВНЗ. Основою проєктної ідеї є документально підтверджені історичні факти та події, які мали місце на території нашого регіону, пов'язані з природними багатствами краю. Відомості про місцевість та історичні події надали старожили, люди поважного віку, які з покоління в покоління берегли пам'ять віків, сподівалися оприлюднити та увіковічити свої етнічні витоки - джерела походження та народної гордості.
Етапи реалізації:

 

  1. Загальне опитування громади.
  2. Розробка проєктної та кошторисної документації.
  3. Підготовка території спільними зусиллями місцевих мешканців та представників влади.
  4. Придбання та встановлення облаштунків для паркової зони.
  5. Встановлення пам'ятного знака.
  6. Благоустрій території.
  7. Урочисте відкриття.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
800 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
62.5% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
0
грн
0% від загальної вартості
Внесок партнерів
300 000
грн
37.5% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Так, відповідає. Адже Програма економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік передбачає впровадження ініціатив для населення, які б культурно збагачували націю, додавали туристичної привабливості місцевості та створювали позитивний імідж громади.

Очікувані результати проєкту

Результатами проєкту будуть пишатися наша та сусідні громади, оскільки функціональне призначення проєкту є у його щоденному використанні та постійному вдосконаленні шляхом загальнонародного обговорення в громаді та спільного втілення

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Жителі громади будуть згуртовані навколо обговорення, створення та втілення проєкту, який стане центральною частиною великого проєкту зі створення зони відпочинку та зони культурно-масових заходів

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Результатами проєкту користуватимуться усі охочі без вікових обмежень: місцеві жителі, гості громади, мешканці сусідніх областей, іноземні делегації.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить майже всю територію громади та сусідніх громад, близько 6 тис м кв. 

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"