X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 3.7
Область
Черкаська
Тип громади
Селищна
Населення громади
13 208
Кількість населених пунктів
21
Площа громади
441
км2

Катеринопільська територіальна громада є складовою частиною Звенигородського району Черкаської області Сформована  громада шляхом приєднання до Катеринопільської селищної ради 20 сіл колишнього Катеринопільського району (Бродецьке, Вербовець, Вікнине, Грушківка, Гончариха, Ромейкове, Новоукраїнка, Гуляйполе, Кайтанівка, Лисича Балка, Новоселиця, Пальчик, Луківка, Петраківка, Потоки, Кобилянка, Розсохуватка , Стійкове, Шостаково, Ямпіль).

Адміністративний центр громади знаходиться в смт Катеринопіль, який розташований на відстані 124 км від м. Черкаси та 18 км до м. Звенигородка Провідною галуззю економіки громади є сільське господарство, що пов'язано із сприятливими природно-кліматичними умовами. Промисловий сектор представлений підприємствами з видобутку бурого вугілля, граніту, піску та з виробництва асфальту. Громада розташована у лісостеповій фізико-географічній зоні. На території громади протікає 3 річки: Гнилий Тікич довжиною 30 км., Велика Вись – 15 км.

Центр дозвілля

Залучення молоді
Коротко про проєкт:
На території громади відсутні можливості для заняття гімнастикою, хореографією, немає дитячої ігрової кімнати. За можливістю отримати дані послуги громадяни звертаються до приватних тренерів інших міст. В рамках реалізації проєкту пропонується створити у селищі Катеринопіль «Центр дозвілля» в одному з залів Будинку культури смт Катеринопіль – це буде місце проведення дозвілля дітей та молоді, занять спортом населення громади. Для населення це буде інноваційна послуга.
Детальний опис ідеї проєкту:
Головною ідеєю проєкту є створення сприятливих умов для проведення дозвілля та заняття танцями дітей та молоді, занять спортом населення територіальної громади.

В рамках реалізації проєкту заплановано облаштувати дійсний зал для занять танцями та хореографією, облаштувати дитячу ігрову кімнату. Для більш зручного перебування відвідувачів постелити паркет для танців в залі, на стіни поставити дзеркала та поручні, шкафчики для роздягання та безкаркасні м’які меблі, придбати меблі та облаштування для ігрової кімнати, встановити кондиціонер та кулер.

У будинку культури є тренажерний зал, який відвідують як чоловіки, так і жінки. В результаті реалізації проекту батьки зможуть відвідувати тренажерний зал, займатися спортивними вправами, залишивши дітей гратися у дитячій кімнаті. Також це сприятиме вихованню молодого покоління до здорового способу життя, беручи приклад з батьків.

Також при Будинку культури діє хореографічний гурток, 100 вихованців займаються у кімнаті, яка немає необхідних засобів для хореографії. Для нашого майбутнього важливо, щоб молоде покоління проводило час в сучасному і доглянутому середовищі.

Головною нашою ціллю є створення у територіальній громаді Центру дозвілля – місця для занять спортом, відпочинку та спілкування школярів, молоді та старших за віком, чоловіків і жінок, усіх тих, хто хоче підтримувати своє фізичне та психічне здоров’я та розвиватися як особистість.
Етапи реалізації:

 1. Проведення інформування громадськості через ЗМІ, соцмережі, офіційний сайт селищної  ради про реалізацію проекту та залучення мешканців громади до  участі  у проекті.

2. Придбання необхідного обладнання та меблів. У разі перемоги у конкурсі «Наша громада» плануємо закупити  обладнання та меблі відповідно до потреб проєкту, а саме: облаштування спеціалізованого покриття підлоги для танців, придбання  та встановлення дзеркал,  поручнів, станків для  хореографічної зали, танцювальних ковриків,  придбання меблів  та дитячого ігрового обладнання для ігрової кімнати (ігрові комплекси, батути, лабіринти), шкафчиків для роздягання та  безкаркасних м’яких  меблів,  встановити кондиціонер та  кулер.

3. Формування груп:  враховуючи особливості чоловічої та жіночої статей, а також вікові категорії в Центрі дозвілля будуть організовані заняття з поділом на групи звертаючи увагу на психологічні особливості учасників.

4. Розробка бренду та логотипу.

5. Офіційне відкриття  «Центру дозвілля» за участю всіх учасників проєкту.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
650 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
76.9% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
100 000
грн
15.4% від загальної вартості
Внесок партнерів
50 000
грн
7.7% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає Програмі економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2021 рік - розділу 3.4. Фізична культура та спорт, пріоритетній цілі на 2021 рік: популяризація здорового та активного способу життя серед жителів громади.

Очікувані результати проєкту

Результатом реалізації проєкту є обладнаний Центр дозвілля - місце для занять спортом, відпочинку та спілкування школярів, молоді та старших за віком, чоловіків і жінок, усіх тих, хто хоче підтримувати своє фізичне та психічне здоров’я та розвиватися як особистість, відповідно до молодіжних центрів та просторів європейського зразка. Виховання у молодого покоління навиків та звичок до здорового способу життя.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

В рамках реалізації проєкту заплановане проведення інформування жителів громади щодо впровадження проєкту через місцеві ЗМІ, Фейсбук сторінки: "Катеринопільська територіальна громада", "Новини та події Катеринопільської територіальної громади" та  Офіційний веб сайт Катеринопільської селищної ради. Ініціативні громадяни будуть приймати участь у встановленні, облаштуванні хореографічної зали та дитячої кімнати. Жителі громади будуть запрошені на святкове шоу, присвячене відкриттю Центру дозвілля.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Цільовою аудиторією проєкту стане населення територіальної громади: 13,2 тис. осіб, в тому числі жінки – 4 108 осіб, діти дошкільного віку -120 осіб,  діти шкільного віку – 1 250 осіб; молодь - 130; інші члени громади та гості селища; в перспективі – населення сусідніх територіальних громад. Враховуючи особливості чоловічої та жіночої статей, а також вікові категорії в Центрі дозвілля будуть організовані заняття з поділом на групи звертаючи увагу на психологічні особливості учасників.

Яку територію громади охопить проєкт?

Переважно проєкт буде стосуватися території смт Катеринопіль, де він буде реалізований та населених пунктів територіальної громади. Але, враховуючи той факт, що в сусідніх громадах, відсутні такі умови проведення дозвілля, які б відповідали вимогам клієнтів та вимогам європейського зразка, то додатково може збільшиться територія поширення проєкту на Єрківську та Мокрокалигірську територіальну громаду

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"