X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 16.6
Область
Миколаївська
Тип громади
Сільська
Населення громади
7 581
Кількість населених пунктів
6
Площа громади
312
км2

Галицинівська ТГ Миколаївської області, є однією із громад, яка була створена у 2017 році за перспективним планом згідно ЗУ "Про добровільне об’єднання територіальних громад". До громади входить 6 населених пунктів. Громада є однією з спроможних громад України, за основними критеріями оцінки спроможності громад. Протягом всього періоду існування громади вона є бездотаційною, має потужний економічний потенціал. На території громади працюють 241 суб’єктів господарювання (юридичні особи) та 155 суб’єктів господарювання (ФОП).

Завдяки співпраці з громадськими об’єднаннями співпрацює з міжнародними донорами, посольствами та міністерствами країн ЄС і США:

  • USAID DOBRE;
  • Представництво DVV International в Україні;
  • USAID Pact;
  • Київський Діалог;
  • Міністерство закордонних справ Німеччини;
  • Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

За час такої співпраці було реалізовано 17 малих та великих проєктів. Громада має молодіжний ресурсний центр та дорадчий молодіжний орган – Молодіжну раду. Галицинівська ТГ не проти ділитися власним досвідом та допомагати розвиватися сусіднім громадам шляхом міжмуніципального співробітництва.

Відновлення та розвиток водного сполучення в Галицинівській громаді "Лиманівська бухта"

Туризм
Коротко про проєкт:
Історично та географічно громада розташована в привабливій інвестиційно-економічній зоні України. Громада розташована на лівому березі річки Буг, на південь від міста Миколаїв, з яким громада безпосередньо межує на півночі. Не зважаючи на таке розташування в громаді відсутні причали, які б дозволяли розкрити водний туристичний потенціал громади. Встановлення причалу буде поштовхом у створенні туристичних маршрутів як в межах громади, так і у співпраці з сусідніми громадами та містом Миколаїв.
Детальний опис ідеї проєкту:
Одним із актуальних напрямків створення власної справи в Галицинівській громаді – є туризм. Виготовлення та встановлення причалу на території громади, а також благоустрій набережної зони, дозволить розвивати водний вид туризму. Адже, Галицинівська громада розташована в перспективному місці, знаходиться поряд з Миколаєвом, а також поряд з сусідніми громадами, які теж працюють над розвитком туристичної сфери. Так, наприклад, на іншому березі від нашої громади розташована Радсадівська ТГ (Миколаївська область), з іншого боку Станіславська ТГ (Херсонська область), тому завдяки створенню причалу ми об’єднаємо туристичні потоки та сприятимемо створенню нових унікальних туристичних маршрутів.

Серед відомих туристичних об’єктів, які знаходяться поруч, але через відсутність водного сполучення, виникають складності в логістиці – Ольвія (Антична грецька колонія), Станіславський каньйон (Херсонські гори Балки Байдиха), вздовж берега лиману розташовано близько 6 маяків, які зараз вважаються цікавим туристичним об’єктом. На території Галицинівської ТГ діє Фермерське господарство "Пан Равлик" (равликова ферма), Фермерське господарство "Fedosov Family Farm" (виготовлення продукції з меду та лікарських трав), декілька виноробень та інші фермерські господарства та підприємства, які активно розвивають туризм в громаді.
На сьогоднішній день розкриття туристичного потенціалу громади займає пріоритетне місце, особливо це стосується розвитку водного туризму, враховуючи сприятливе розміщення.
Етапи реалізації:

 

1 Етап (3 місяці) – розроблення проєкту, виготовлення і монтаж причалу (довжина – 40 м, ширина – 2,2 м, висота над рівнем води – 0,9 м, кріплення в грунт – палі 89 мм довжина 3,5 м, каркас – проф.труба 80*60, настил – терасна дошка, огорожа – леєрні перила з проф.труби).

2 Етап (2 місяці) – благоустрій набережної зони (проведення інформаційної кампанії з метою залучення жителів громади до планування набережної, виготовлення та встановлення об’єктів благоустрою).

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
625 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
80% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
95 000
грн
15.2% від загальної вартості
Внесок партнерів
30 000
грн
4.8% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Стратегія розвитку Галицинівської ОТГ на 2018-2026 роки Програма економічного розвитку на 2018-2021 роки.

Очікувані результати проєкту

Якісні:

• Створення нової зони відпочинку для жителів і туристів громади;

• Покращення туристичної інфраструктури - встановлення причалу в с Галицинове;

• Активізація молоді та приватних підприємців;

• Створення передумов для міжмуніципальної співпраці.

Кількісні:

• Розробка принаймні одного водного маршруту;

• Залучення не менше 100 тис. туристів на рік.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Громада має офіційний сайт та сторінку в соціальній мережі фейсбук, де буде розміщуватись вся інформація про проєкт. Планується залучати до процесу реалізації проєкту Молодіжну раду Галицинівської ТГ. Під час другого етапу проєкту будуть проведені зустрічі фокус-груп щодо визначення кращого варіанту благоустрою набережної. Інформація і всі важливі оголошення щодо проєкту також будуть поширюватись через депутатів.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

 

• Жителі громади різного віку, а також туристи з Миколаєва та сусідніх громад, які отримуватимуть туристичні послуги в Галицинівській громаді.

• Приватні підприємці, які займаються водними видами туризму та мають водний транспорт.

• Причал буде використовуватись для навчань школярів та молоді водним видам спорту (байдарки і т.д.).

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт буде реалізовано в с Галицинове, але при цьому він матиме ефект і на інші села громади, адже буде сприяти швидкому сполученню туристів з громадою. В подальшому сільською радою планується встановлення ще двох причалів в с Лимани та с Лупареве, що стане створенням мережі водних точок доступу туристів до Галицинівської громади. В перспективі цей проєкт може стати пілотним для міжмуніципальної співпраці з сусідніми громадами.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"