X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 7.5
Область
Черкаська
Тип громади
Сільська
Населення громади
3 783
Кількість населених пунктів
8
Площа громади
132
км2

Бужанська сільська рада розташована майже в центрі України, в північно-західній частині Черкаської області. Вигідне розташування обумовлене достатньою близькістю до важливої транспортної артерії М-05 Київ – Одеса (55 км), відстань до обласного центру (120 км), а до столиці країни (170 км). Площа господарської території ТГ складає 13 620,3 га, зокрема 11 841 га за межами населених пунктів. До складу територіальної громади входять вісім населених пунктів: Бужанка, Кам’яний Брід, Погибляк, Жаб’янка, Яблунівка, Тихонівка, Кучківка, Дубина. Загальна кількість населення Бужанської ТГ станом на 2021рік складає 3 783 осіб.

Соціальна інфраструктура Бужанської ТГ достатньо розвинена й представлена: 4 школи (КОЗ "Бужанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ" (1-11 класів), Яблунівська, Погибляцька та Кам’янобрідська філії, 2 дошкільні заклади (с Бужанка та с Жабянка), 4 клуби (в селах Жаб’янка, Тихонівка, Бужанка, Дубина); 4 будинки культури (в селах Бужанка, Яблунівка, Кам’яний Брід, Погибляк), 6 бібліотек; 2 музеї, 1 сільська лікарська амбулаторія, 5 ФАПи, 1 інфекційне відділення КНП "Лисянська територіальна лікарня Лисянської районної ради". Також в с Бужанка знаходиться дитячий оздоровчий центр "Пролісок", який на сьогодні тимчасово не працює.

Наша громада, юна але дуже дієва, нами реалізовано:

- Два інфраструктуриних проєкти.

- Проєкт ULED – з Європою.

- "Поліцейський офіцер громади";

- Програмний комплекс "Соціальна громада";

- Проект "Спроможна школа для кращих результатів".

Пейнтбольний та мотузковий парк – активне дозвілля для всіх

Туризм
Коротко про проєкт:
В селі Бужанка, планується створення туристично привабливого місця для відпочинку та реалізувати проєкт "Пейнтбольний та мотузковий парк" – активне дозвілля для всіх» на території дитячого оздоровчого табору відпочинку "Пролісок". Плануємо проводити тут Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура"). Готувати команди до тактично-командної гри - Теренова гра. Зможемо проводити районні та обласні змагання.
Детальний опис ідеї проєкту:
На сьогоднішній день в Бужанській територіальній громаді першочерговими завданнями стратегічного розвитку є висока потреба надання якісних культурних послуг та культурного росту всіх без винятку жителів населених пунктів громади. Тому, Бужанська ТГ вирішила взяти участь у проєкті "Пейнтбольний та мотузковий парк – активне дозвілля для всіх".
Впровадження проєкту сприятиме урізноманітненню дозвілля жителів громади, задоволенню їх потреби в інформації та спілкуванні, тобто дасть можливість підвищити рівень культурного розвитку жителів громади, культурного та особистого самовираження кожного без винятку жителя громади.

Створення пейнтбольного та мотузкового парку вирішить також проблему проведення вільного часу різновікових груп населення на свіжому повітрі. Проєкт додасть туристичної привабливості регіону та громаді.
Етапи реалізації:

 

1. Створення робочої групи.

2. Загальне опитування жителів громади.

3. Розробка проєктної та кошторисної документації.

4. Візуалізація проєкту.

5. Благоустрій території спільними зусиллями місцевих мешканців, КП "Благоустрій" та підприємців.

6. Придбання та встановлення обладнання для пейнтбольного та мотузкового парку.

7. Придбання інформаційних щитів та знаків.

8. Створення сайту, сторінки в соціальних мережах, реклама в місцевих та регіональних виданнях.

9. Урочисте відкриття.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
625 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
80% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
62 500
грн
10% від загальної вартості
Внесок партнерів
62 500
грн
10% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Так, відповідає, згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бужанської ТГ на 2021-2023 роки. Зокрема пункту 1.7 Облаштування зон відпочинку по селах Бужанської ТГ https://buzhanska-gromada.gov.ua/ekonomika-11-10-45-16-05-2019 та програмі "Розвиток фізичної культури і спорту на території Бужанської територіальної громади 2021-2023 р." https://buzhanska-gromada.gov.ua.

Очікувані результати проєкту

Очікуваним результатом даного проєкту є:

- облаштування пейнтбольного та мотузкового парку;

- збільшення кількості туристів;

- популяризація громади;

- збільшення додаткових надходжень в бюджет Бужанської ТГ;

- розширено діапазон спілкування жителів шляхом урізноманітнення місць зустрічей та дозвілля;

- створення середовища для гуртування активних людей.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Залучення мешканців громади до толоки для благоустрою території.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Реалізація проєкту "Пейнтбольний та мотузковий парк – активне дозвілля для всіх" націлена на всіх без винятку жителів громади. Проєкт, є хорошим засобом зростання привабливості Бужанської громади в очах туристів, гостей, відпочиваючих. Тому, ми матимемо змогу забезпечити культурним дозвіллям та впровадити практику вуличних культур не тільки для жителів нашої громади, а і гостей, яких гостинно зможе зустріти кожен без винятку населений пункт громади.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить всю територію Бужанської ТГ та сусідніх громад. Територіально місце відпочинку розташоване в селі Бужанка.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"