15/09/2021
askania
Поділитись новиною

Продовжується четвертий етап конкурсу “Наша громада”.

Телеканали СТБ та ICTV продовжують транслювати сюжети про громади, які пройшли у фінал.

На телеканалі СТБ у програмі “Вікна” вийшов новий сюжет про Асканію-Нову громаду.

Асканія-Нова об'єднує дев'ять населених пунктів. За п'ять років реформи з децентралізації громада змогла відновити водопровідну мережу, збудувала Центр надання адміністративних послуг, відремонтувала музичну школу, гімназію та створила спортивний клуб.

А найбільшою гордістю громади є заповідник Асканія-Нова. Щороку сюди приїжджають десятки тисяч туристів, але, відвідавши заповідник, від’їздять з Асканії, адже тут ніде заночувати.

Тож громада хоче реалізувати новий проєкт готельного кварталу. Вже виділила землю у центрі селища, розробила проєкт та шукає інвесторів для його реалізації.

Також у громаді хочуть облаштувати локацію  на місці колишнього висушеного ставка. Це арт-простір, де проводитимуть фестивалі та різноманітні шоу-програми. Для цього необхідно закупити аудіо та відео апаратуру, накрити сцену дахом і встановити торговельні павільйони, кафе та біо-вбиральні. Саме для цього громада вирішила взяти участь у конкурсі "Наша громада". Асканія-Нова вже стала фіналістом і сподівається на перемогу, аби приваблювати ще більше туристів.