X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 32.9
Область
Рівненська
Тип громади
Сільська
Населення громади
12 996
Кількість населених пунктів
11
Площа громади
391
км2

Вирівська громада утворена Постановою ЦВК 22 грудня 2019 року шляхом об’єднання Вирівської, Кам’яне-Случанської, Селищенської та Чудельської сільських рад. До громади входять 11 населених пунктів. Адміністративним центром громади є с. Вири, а в селах Кам’яне-Случанське, Селище та Чудель створено старостинські округи. Депутатський корпус громади представлено 8 виборчими округами та 21 депутатом місцевої ради. 25 жовтня 2020 року на місцевих виборах головою Вирівської сільської ради було обрано Сергія Миколайовича Опалька. Вирівська громада відома гірничими кар’єрами з видобування граніту: Селищанський гранітний, Вирівський гранітний кар’єр, Вирівський кар’єр (с. Гранітне), Клесівський кар’єри. До логістичних переваг громади належить наявність залізничної дороги та автодороги міжнародного значення Київ-Ковель. До комунальної власності громади входять: 7 загальноосвітніх навчальних закладів, 3 дошкільні навчальні заклади, 9 закладів культури, 8 фельдшерсько-акушерських пунктів, 2 амбулаторії.

Облаштування спортивного вуличного комплексу Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інше
Коротко про проєкт:
В Ясногірській ЗОШ І-ІІІ ступенів є територія, відведена під спортивний майданчик, проте його облаштування не відповідає вимогам організації дозвілля дітей, проведення активних ігор, занять на повітрі, облаштування застаріле й не відповідає потребам школярів. Все устаткування вироблено у період 1983-86 рр. із підручних матеріалів та за підтримки Селищенського гранітного кар'єру й потребує заміни.
Детальний опис ідеї проєкту:
У Ясногірській загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів навчається 551 школяр. У старших класах навчаються діти з с. Селище та с. Чабель. Для занять фізкультурою та спортом школярам потрібне сучасне універсальне й надійне обладнання, яким є вуличний спортивний комплекс.
Заплановано закупити вуличний спортивний комплекс StreetGym, код: S-100, посилання на товар в магазині: https://sportmarket.ua/uk/vulichnij-sportivnij-kompleks-streetgym-kod-s-100. Вартість спортивного комплексу — 440 999 грн. Орієнтовна вартість доставки — 15 000 грн. Вартість монтажу спортивного комплексу — 5 000 грн. Загальна вартість проєкту: 460 999 грн. Роботи з монтажу комплексу, підготовки майданчика та заливки фундамента планується здійснити своїми силами, тобто є два шкільних робітники, також є намір залучити до цього батьків та місцевих стейкхолдерів. Вуличний спортивний комплекс є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми і весь спосіб життя часто мають вплив на здоров'я людей, виникає гостра проблема у створенні умов для фізичного розвитку молодого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом. Спорудження майданчика дасть можливість школярам різносторонньо розвиватись, займатись улюбленими видами спорту, вести здоровий спосіб життя. Ми за здорову націю.
Етапи реалізації:

Очікуваний термін реалізації проєкту — 3 місяці.

1. Створення ініціативної групи для забезпечення організаційних заходів з реалізіції та підтримки проєкту.

2. Визначення ділянки у відповідному місці для встановлення майданчика.

3. Підготовка території під майбутній спортивний майданчик.

4. Придбання обладнання спортивного майданчика та аксесуарів до нього.

5. Доставка спортивного майданчика.

6. Виконання монтажних робіт зі встановлення спортивного майданчика. Ризиків (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу, немає.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
648 098 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
77.1% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
148 098
грн
22.9% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Згідно з проєктом Статегії розвитку громади на 2021-25 рр., заплановано спорудити вуличні спортивні майданчики на території Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Селищенської гімназії. У стратегії розвитку громади передбачено будівництво спортзалу в ДНЗ с. Селище, будівництво нового освітнього закладу у с. Вири та будівництво нової школи в с. Чабель. Важливим питанням для розвитку Вирівської громади залишається ремонт доріг, зокрема Автошляхів Т1811 Вири-Чабель та Сарни-Чудель-Кам’яне-Случанське.

Очікувані результати проєкту

Створення належних умов для організації дозвілля дітей, занять фізичною культурою та спортом шляхом облаштування спортивно-оздоровчого майданчика — встановлення вуличного спортивного комплексу. Внаслідок реалізації проєкту буде підвищений рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, активізується мотивація здорового способу життя, учні будуть зацікавлені новими видами роботи на уроках фізичної культури. Також користь від проєкту матимуть учні Ясногірської школи, діти навколишніх сіл.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Жителі громади будуть проінформовані про початок втілення проєкту за допомогою офіційного сайту громади та ФБ-сторінки громади. Школярі Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів будуть залучені до толоки-підготовки майданчика для шкільного спортивного комплексу.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

551 школяр Ясногірської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів, діти с. Ясногірка, с. Селище (250 осіб) та с. Чабель (160 осіб), учасники виїзних спортивних змагань освітніх закладів Вирівської сільської ради та Сарненського району, молодь та жителі названих вище сіл.

Яку територію громади охопить проєкт?

Безпосередньо шкільне подвір'я Ясногірської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів, загалом майже 13 тис. жителів Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"