X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 40.1
Область
Івано-Франківська
Тип громади
Селищна
Населення громади
6 100
Кількість населених пунктів
2
Площа громади
274
км2

Ворохтянська селищна рада є новоутвореною громадою, до якої увійшли високогірні населені пункти смт Ворохта та с. Татарів. Основний пріоритет та перспектива розвитку - туризм.

Цифровий туристичний інформаційний центр

Туризм
Коротко про проєкт:
Територія Ворохтянської громади характеризується великим туристичним потенціалом: природні об’єкти, дерев’яні гуцульські храми, численні готелі й садиби зеленого туризму, залізничні мости-віадуки, старі польські будівлі. Однак у регіоні немає інфоцентру, який би забезпечував доступ туриста до достовірної інформації про цікаві об’єкти та атракції. Створення ТІЦ сприятиме покращенню туристичної привабливості громади, збільшенню кількості відвідувачів, забезпеченню туристів достовірною інформацією.
Детальний опис ідеї проєкту:
Сьогодні туристично-інформаційні центри створено у більшості міст України, де пріоритетним напрямком розвитку є туризм. Такі заклади дозволяють туристам отримувати необхідну інформацію та консультативні послуги про туристичну дистанацію. Однак сьогодні туристи, які відвідують Ворохтянську громаду, не мають можливості отримати достовірну інформацію про цікаві об’єкти, атракції та маршрути, що спричинює скорочення їхнього перебування на території.

Роль центру полягає не тільки в поширенні інформації у цікавий спосіб, але й у тому, що такий центр може стати додатковою атракцією для туристів та затримуватиме їх принаймні ще на кілька додаткових днів. Під час надання таких послуг буде використовуватись сучасне обладнання: сенсорний широкоформатний настінний кіоск та інформаційна туристична карта зі світлодіодним відображенням завантаженості готелів та садиб, інформаційні стенди, буклети, каталоги, мапи, а також здійснюватиметься розповсюдження брендованої сувенірної продукції. Окрім того, проектом передбачено створення автобусної зупинки, безкоштовного WIFI, туристичного порталу.

Створення інфоцентру дозволить організувати єдине місце для ознайомлення з інформацією про край та придбання сувенірної продукції, полегшить навігацію по території громади. Ворохтянська громада стане більш комфортною для туристів, що сприятиме збільшенню їх кількості та тривалості перебування, розвитку туристичної інфраструктури, поповненню місцевого бюджету, а також створюватиме позитивний імідж.
Етапи реалізації:


1. Виготовлення проєктно-кошторисної документації.

2. Замовлення послуг з розробки дизайну приміщення.

3. Укладання договору щодо придбання обладнання із вибраною організацією підрядником.

4. Здійснення процедури закупівлі обладнання у системі «Прозоро».

5. Придбання та встановлення модульної конструкції.

6. Придбання та встановлення технічного та програмного забезпечення.

7. Оснащення автобусної зупинки.

8. Організація безкоштовного доступу до Інтернету.

9. Збір та аналіз інформації про край, яка надаватиметься туристам.

10. Розробка нових туристичних маршрутів.

11. Створення туристичного порталу.

12. Виготовлення промоційної продукції.

13. Інформування громадськості про хід реалізації проєкту.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
800 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
62.5% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
200 000
грн
25% від загальної вартості
Внесок партнерів
100 000
грн
12.5% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає перспективі розвитку громади, туристичній стратегії та стратегії розвитку Івано-Франкивської області.

Очікувані результати проєкту

Кількісні результати: створення ТІЦ, автобусної зупинки, туристичного порталу, доступу до WIFI, промоційної продукції (1000 одиниць), збільшення кількості туристів на 10%, збільшення витрат туристів на 25%, збільшення перебування туристів на 2 дні, збільшення надходження до бюджету на 10%, розробка 2 нових туристичних маршрутів.

Якісні результати: покращення туристичної привабливості громади та інформованості туристів про дестинацію, розвиток туристичної інфраструктури та внутрішнього туризму.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Реалізація проєкту здійснюватиметься спільно з жителями громади: місцеві туристичні організації та екскурсоводи залучатимуться до розробки нових туристичних маршрутів та промоційної продукції, до збору та аналізу туристичної інформації, керівники готелів та власники садиб зеленого туризму надаватимуть інформацію про послуги тимчасового проживання. Окрім того, жителів громади буде залучено до поширення інформації про функціонування інфоцентру.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

ТІЦ націлений в першу чергу на гостей регіону та місцевих жителів.

Яку територію громади охопить проєкт?

Територію громади та частково інші сусідні громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"