X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 35.6
Область
Херсонська
Тип громади
Селищна
Населення громади
11 084
Кількість населених пунктів
21
Площа громади
911
км2

В рамках територіальної реформи у 2020 році утворилась Верхньорогачицька територіальна громада. До складу громади входить 21 населений пункт. Значна відстань між населеними пунктами громади більше 70 км унеможливлює створення рівних умов для безпечного та комфортного проїзду та проживання всіх жителів громади.Населення Бережанського старостинського округу входить в 30-ти км зону спостереження АЕС. Відстань до обласного центру 194 км. На території громади діє громадська неприбуткова організаціяя Відродження. В 2012 рприймали участь у другому етапі спільного Проєкту ЄС та Програми ПРООН".

Місцевий розвиток орієнтований на громаду". Було успішно реалізовано проєкт заміна віконних блоків на металопластикові у Верхньорогачицькій гімназії районної ради .Загальна вартість 178,850 тис. грн та у 2016 р другий проєкт "Інноваційні енергоефективні заходи в смт Верхній Рогачик". Реконструкція вуличного освітлення із використанням ВДЕ окремо стоячіфотомодуліз світлодіодними світильниками. Встановлено 13 світлоточок. Загальна вартість 286,0 тис.грн.

Комфортні дороги громади - крок у майбутнє

Комунальна сфера
Коротко про проєкт:
Пропонується для реалізації проєкт " Комфортні дороги громади- крок у майбутнє". Реалізація даного проєкту передбачає придбання для комунального підприємства "Водопровідне каналізаційне господарства селища Верхній Рогачик" інноваційної дорожньої техніки міні-асфального заводу/рециклера асфальтобетону РА-800.Проєкт охоплює усі населені пункти громади-21.
Детальний опис ідеї проєкту:
Придбання міні-асфальтного заводу/рециклера асфальтобетону РА-800 (мобільний комплекс для виробництва/переробки асфальту) дасть змогу самостійно,власними силами та втричі дешевше виконувати поточний ремонт та обслуговування доріг на території нашої громади.
Етапи реалізації:

Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки, оголошення тендерної процедури по закупівлі спецтехніки, заключення договорів, предача спецтехніки на баланс комунального господарства, оприлюднення звіту про використання коштів.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
670 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
74.6% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
170 000
грн
25.4% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Реалізація проєкту відповідає виконанню заходів програми економічного,соціального та культурного розвитку території Верхньорогачицької селищної ради на 2021 рік яка затверджена рішенням сесії від 24.12.2020р. №36.

Очікувані результати проєкту

Техніка спеціального призначення дозволить здійснювати обслуговування потреб населення знайменшими витратами,покращення стану доріг населених пунктів громади.Після придбання нова спецтехніка буде передана на баланс комунального господарства.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Висвітлювати матеріали про участь у реалізації проєкту а також після його реалізації на офіційній сторінці громади в соціальній мережі Фейсбук, сайті Верхньорогачицької громади, газеті Рідний край. Зустрічі громадян.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Верхньорогачицька селищна рада, все населення громади, комунальне господарство.

Яку територію громади охопить проєкт?

Реалізація проєкту поширюється на всю територію Верхньорогачицької громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"