X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 1.8
Область
Херсонська
Тип громади
Сільська
Населення громади
9365
Кількість населених пунктів
4
Площа громади
412
км2

Станіславську ТГ створено внаслідок об’єднання чотирьох населених пунктів. У громаді проживає понад 9,3 тис. мешканців. Один з найбільших ресурсів для розвитку Станіславської громади – її довкілля. Однак сьогодні місцева спільнота не має від нього практично жодної користі. Йдеться, перш за все, про розташування над Дніпровським лиманом (Дніпровською затокою) й усі його переваги – водойми (лиман і прибережні озера), красивий ландшафт прибережних урвищ, приморські терени, які підходять для туристичної діяльності. Станіславська ТГ – це простір гармонії сучасності та традицій; екологічно чиста, добре облаштована, комфортна для проживання територія на правому березі Дніпровського лиману. Громада є відомим в Україні та поза її межами центром зеленого і спортивного туризму.

Створення мобільного торгово-розважального комплексу для проведення фестивалів в Станіславській ТГ.

Туризм
Коротко про проєкт:
Рівень підприємницької активності мешканців Станіславської ТГ наразі доволі низький. Місцеві виробники (консервне і швейне виробництво) не мають майданчиків для демонстрації та продажу своєї продукції всередині громади. З огляду на вдале географічне розташування та місцеві традиції, які дозволяють громаді розвивати фестивальний (подієвий) туризм, плануємо проводити масові заходи національного та міжнародного рівня, які дозволять залучати місцевих підприємців.
Детальний опис ідеї проєкту:
Створення мобільного торгово-розважального комплексу для проведення фестивалів в Станіславській ТГ. Започаткування традиції проведення щорічних фестивалів на території нашої громади, Планується придбати професійне сценічне обладнання, яке б повною мірою відповідало масштабам запланованих івентів і яке можна було б транспортувати між селами громади, а також збірних торгових павільйонів допомогло б створити мобільні торгові майданчики для місцевих підприємців (до 40 підприємців під час кожного заходу). Крім того, територія громади могла б стати центром весільного туризму області. Вже зараз ТГ приваблює організаторів весільних церемоній. У планах громади – організація двох щорічних фестивалів національного рівня – музичного (робоча назва "Місця щасливих людей" за мотивами однойменної пісні Кузьми Скрябіна, кліп на яку знімався на одному з видових майданчиків громади. Формується лист до Гурту "Скрябін" на дозвіл використання назви) та гастрономічного (робоча назва "Fish fest в Станіславі"), а також низки заходів регіонального масштабу.
Як наслідок зростання популярності Станіславщини як туристичної перлини Херсонщини зростає потік туристичного транспорту до громади.
Етапи реалізації:

  Етап 1. Підготовчий

• Прийняти рішення про реалізацію проєкту в рамках компоненту "Місцевий економічний розвиток" Програми DOBRE;

• Підготувати лист-звернення до Програми DOBRE про підтримку проєкту та його співфінансування;

• Підготувати проєкт-рішення на сесію Станіславської сільської ради про виділення співфінансування на реалізацію проєкту;

• Сформувати Робочу групу з реалізації проєкту;

• Висвітлити на веб-сайті громади проєкт для ознайомлення мешканців, провести збір зауважень та пропозицій Виконавці заходів: Робоча група з МЕР Станіславської ТГ .

Етап 2. Впровадження проєкту

2.1. Підготувати технічний опис предметів закупівлі;

2.2. Надіслати технічний опис предметів закупівлі виробникам/продавцям відповідного обладнання;

2.3. Провести тендерну процедуру закупівлі обладнання;

2.4. Узгодити і укласти із переможцями тендеру Договір на закупівлю обладнання;

2.5. Взяти на баланс закуплене обладнання;

2.7. Розробити та затвердити календар подієвих заходів Станіславської ТГ. Виконавці заходів: Робоча група з МЕР Станіславської ТГ спільно з комунальним підприємством та місцевими підприємцями.

Етап 3. Завершальний

3.1. Провести урочисте відкриття, фестиваль;

3.2. Підготувати звіт про реалізацію проєктую Виконавці заходів: сільська рада Станіславської ТГ.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
630 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
130 000
грн
20.6% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Так, проєкт відповідає Стратегії розвитку Станіславської ТГ. А саме наступним цілям: Стратегічна ціль 1. Підвищення економічного та туристичного потенціалу громади Операційна ціль 1.1. Формування комплексу маркетингу громади як інвестиційно привабливої території Операційна ціль 1.2. Розвиток туристичних можливостей громади Операційна ціль 1.3. Удосконалення інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва.

Очікувані результати проєкту

В результаті реалізації проєкту: 1. Створено умови для самозайнятості населення через покращення умов для торгівлі, у тому числі – продукцією особистих селянських господарств – 40 і більше підприємців отримають торгові майданчики під час проведення масових заходів. 2. Створено умови для розширення внутрішнього споживчого ринку, збільшення попиту на місцеву продукцію. 3. Створено комфортні умови для торгівлі та відпочинку як місцевих мешканців, так і відвідувачів.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Ми вже висвітлили інформацію про участь у даному проєкті, де отримали підтримку в реалізації даного проєкту. Далі буде проведено інформаційну кампанію, де детально ознайомимо з проєктом. Також плануємо залучати у якості волонтерів.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

• Мешканці Станіславської ТГ;

• Місцеві підприємці, які здійснюють торгівлю;

• Виробники локальних продуктів харчування, сувенірів, ремісники;

• Власники закладів громадського харчування;

• Місцева влада Станіславської ТГ;

• Оптові підприємства, які працюють на території району;

• Організатори туристичних подорожей територією Херсонської області.

Яку територію громади охопить проєкт?

Всю територію Станіславської територіальної громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"