X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 17.8
Область
Запорізька
Тип громади
Сільська
Населення громади
3132
Кількість населених пунктів
8
Площа громади
327
км2

Смирновська сільська рада Більмацького району Запорізької області була утворена як об’єднана територіальна громада 27 серпня 2015 року шляхом об’єднання трьох сільських рад (Смирновської, Титовської та Зразківської), була однією з шести перших об’єднаних громад Запорізької області. Центральною садибою громади є село Смирнове. Діють два старостинські округи (Титовський та Зразківський). На даний час громада увійшла до складу новоствореного Пологівського району. На території сільської ради діє опорний освітній заклад з філією, два дитячі садки, три будинки культури, три бібліотеки. Діють комунальні підприємства, установи, засновником яких є громада. Створено Центр надання адміністративних послуг. Через територію громади проходить автомобільна траса Т0815 що сполучає міста Запоріжжя та Бердянськ, знаходиться залізнична станція з елеватором. За час існування громади було проведено реконструкцію всіх будівель соціальної інфраструктури, проведено модернізацію систем опалення об’єктів, проведено роботи з вуличного освітлення населених пунктів, поточні ремонти доріг комунальної форми власності. Створено та забезпечено технікою і обладнанням комунальне підприємство, яке надає послуги з благоустрою населених пунктів. Діє комунальне некомерційне підприємство "Смирновський центр первинної медико-санітарної допомоги" Смирновської сільської ради до складу якого входять чотири фельдшерсько-акушерські пункти. Громадою було проведено роботи з ремонту будівель.

Ефективна первинна медицина для населення в сільській місцевості

Медицина
Коротко про проєкт:
Для повного медичного обстеження жителі нашої громади змушені їхати в центральну районну лікарню, за 25 км, з якою обмежене транспортне сполучення. Серед нашого населення багато маломобільних пацієнтів, пенсіонерів та просто людей у яких немає власного транспорту. Ми бажаємо відкрити для людей можливість якісної діагностики в нашому центрі первинної медико-санітарної допомоги шляхом розширення діагностичного кабінету з сучасним апаратом для УЗ-діагностики та біохімічним аналізатором крові.
Детальний опис ідеї проєкту:
В комунальному некомерційному підприємстві "Смирновський центр первинної медико-санітарної допомоги" Смирновської сільської ради планується розширення діагностичного кабінету, а саме закупка апарату для УЗ-діагностики та біохімічного аналізатора крові з витратними матеріалами.
На даний момент, в нашому кабінеті є гематологічний аналізатор для проведення загального аналізу крові, ЕКГ-апарат, мікроскоп, апарат для визначення рівня гемоглобіну крові. Але є потреба в більш широкому спектрі досліджень.
В нашому діагностичному кабінеті пацієнти матимуть змогу проходити абсолютно безкоштовно УЗ-діагностику серцево-судинної системи, органів черевної порожнини та малого тазу, це дасть змогу діагностувати на ранньому етапі захворювання та попередить кількість госпіталізацій та хронічних захворювань. Біохімічний аналізатор дасть змогу визначати показники білків та білкових фракцій, пігментного обміну, ферментів та ізоферментів, ліпідів та ліпопротеїнів.
Наш центр поповнився молодими спеціалістами, які мають нестримне, велике бажання внести свій внесок в розвиток сільської медицини.
Етапи реалізації:

  1. Проведення тендерної закупівлі обладнання для УЗ-діагностики та біохімічного аналізатора з витратними матеріалами.

2. Підготовка лікаря на курсах спеціалізації. 

3. Підготовка кабінету до встановлення обладнання.

4. Урочисте відкриття діагностичного кабінету.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
750 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
66.7% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
250 000
грн
33.3% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає Програмі "Соціально-економічного та культурного розвитку Смирновської сільської територіальної громади на 2019 – 2021 р."

Очікувані результати проєкту
  • Зменшення захворюваності населення та раннє виявлення патології органів та систем.  
  • Попередження кількості ускладнень та госпіталізацій.
Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Будемо залучати населення до поширення інформації про проєкт серед жителів громади та брати участь у голосуванні в конкурсі.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Результатами проєкту будуть користуватись жителі громади.

Яку територію громади охопить проєкт?

Даний проєкт охопить всю територію громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"