X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 17.9
Область
Рівненська
Тип громади
Селищна
Населення громади
39 370
Кількість населених пунктів
25
Площа громади
1590
км2

Рокитнівська селищна територіальна громада утворена відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 722-р "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Рівненської області". Селищна територіальна громада розташована на північному сході Рівненської області. До складу громади увійшли 2 селищні та 9 сільських рад із центром у смт Рокитне. Жителі громади та освітяни зокрема готові до суттєвих змін, удосконалення системи управління та покращення надання якості освітніх послуг на теренах нашої громади. У громаді високий рівень народжуваності, тому вона є перспективною у плані реалізації проєктів соціального спрямування. Жителі громади є соціально активними і готові брати участь у вирішенні проблемних питань, які виникають в громаді і серед молоді. Одним з пріоритетів розвитку громади є забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня здоров’я громадян. Селищною радою проводяться заходи з популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту.

Спортпростір для всіх - від великих до малих

Залучення молоді
Коротко про проєкт:
Головною проблемою громади у галузі підтримки спорту є відсутність належної матеріально-технічної бази для тренувань та змагань, спортивних майданчиків, облаштованих стадіонів, зменшення фахівців в галузі спорту, але в громаді є багато молоді, яка має бажання займатися спортом, але не має можливості та доступності. Встановлення спорткомплексу, вуличних тренажерів, облаштування майданчиків, дасть можливість всім бажаючим активізувати рухову діяльність, весело і з користю провести свій час.
Детальний опис ідеї проєкту:
Мета проєкту: створення умов для формування, збереження, зміцнення здоров’я мешканців Рокитнівської селищної територіальної громади, вирішення питань фізичного розвитку дітей та молоді, збереження спортивних традицій громади шляхом облаштування спортивних майданчиків для молоді (волейбольного, баскетбольного), футбольного поля, встановлення вуличних тренажерів та дитячих майданчиків.

Найголовніша ідея проєкту:
- зацікавити жителів різних вікових категорій вести здоровий спосіб життя, займатися спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку;
- залучати громадськість до проблеми спорту;
- залучати молодь до ведення здорового способу життя;
- поліпшувати взаємозв'язок населення - влада в питаннях спорту;
- залучати підприємців до надання благодійних внесків;
- вирішувати проблеми тимчасової зайнятості молоді;
- досягати високих результатів в області спорту;
- просувати і пропагувати спорт і здоровий спосіб життя за допомогою засобів масової інформації;
- прилучати молодь до творчості редактора, кореспондента газети, оператора, ведучого журналіста сюжету про спорт.

Спортивні та дитячі майданчики будуть багатофункціональними і безпечними, відповідатимуть стандартам якості. Більше того, вони забезпечуватимуть жителям громади змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме її фізичному розвитку.
Етапи реалізації:

 

1. Створення робочої групи для реалізації проєкту.

2. Розробка проєкту по облаштуванню та встановленню спортивного комплексу на стадіоні, спортивних та дитячих майданчиків.

3. Моніторинг і закупівля обладнання та матеріалів.

4. Консультативні роботи з фірмою-підрядником.

5. Облаштування земельних ділянок.

6. Встановлення нового обладнання та облаштування спортивного комплексу на стадіоні, спортивних та дитячих майданчиків.

7. Урочисте відкриття спортивного комплексу на стадіоні, спортивних та дитячих майданчиків.

8. Публікації в друкованих ЗМІ, інтернет.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
650 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
76.9% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
100 000
грн
15.4% від загальної вартості
Внесок партнерів
50 000
грн
7.7% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Стратегія соціально-економічного розвитку громади перебуває на даний час на етапі розробки: створена робоча група, видано розпорядження селищного голови "Про розроблення проєкту Стратегії розвитку Рокитнівської селищної територіальної громади до 2027 року". Розвиток спорту займатиме провідне місце в стратегічних завданнях громади, у тому числі будівництва нових сучасних спортивних споруд із залученням коштів державного Фонду регіонального розвитку.

Очікувані результати проєкту

Облаштовані майданчики та встановлений спорткомплекс стануть початком відродження спортивної інфраструктури громади, нададуть імпульс популяризації в громаді фізичної культури та спорту.

Очікувані результати проєкту:

- покращення матеріальної бази об’єктів, забезпечення безпечними і належними умовами для його функціонування;

- зменшення кількісті дитячої та підліткової захворюваності;

- створення сприятливих умов для подальшого розвитку фізичного виховання і спорту.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

До втілення проєкту будуть залучені жителі громади, комунальні установи та заклади. Головне, що у людей є бажання і вони готові вирішувати проблеми, які їх турбують - це великий плюс. Конкурсних проєктів на території громади вже проводилось досить багато, зокрема у селі Масевичі, де планується реалізувати проєкт, створена громадська організація "Відродження" с Масевичі, за ініціативи якої було впроваджено 3 проєкти, 2 з них за підтримки ПРООН Європейського союзу.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Даний проєкт розрахований для жителів громади. На спортивних та дитячих майданчиках, спортивному комплексі, що буде розміщений на стадіоні с Масевичі матимуть змогу займатися всі мешканці громади, які небайдужі до здорового способу життя, а також він служитиме місцем для тренування, проведення змагань, активного родинного дозвілля. На території села створена найсильніша у громаді футбольна команда "Лісівник", яка багато років успішно грає у чемпіонаті області.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт буде реалізований на території села Масевичі Рокитнівської селищної територіальної громади Рівненської області, жителями якого є понад 3000 населення. У громаді високий рівень народжуваності, тому вона є перспективною у плані реалізації проєктів. У громади є багатий досвід із залучення грантових коштів, розуміння принципів співфінансування та самоорганізації жителів для вирішення проблемних питань громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"