X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 2.0
Область
Чернігівська
Тип громади
Міська
Населення громади
52 553
Кількість населених пунктів
1
Площа громади
42
км2

Прилуцька міська територіальна громада розташована на півдні Чернігівської області, адміністративним центром якої визначено місто Прилуки, місто обласного значення. Утворена вона відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 730-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Чернігівської області”.

Місто має зручне автомобільне та залізничне сполучення з іншими регіонами України, знаходиться на відстані 135 км від м. Київ. Однією з основних сфер економіки міста, що забезпечує зайнятість населення, є промислове виробництво. На території громади функціонують великі та середні підприємства видобувної, харчової, легкої, машинобудівної, хімічної, будівельної, поліграфічної та інших галузей, вироби яких відомі на території України та за її межами.

Досить високий рівень зайнятості населення у малому підприємництві. Здобуття дошкільної та середньої освіти дітьми міста забезпечують 14 дошкільних навчальних закладів та 11 закладів загальної середньої освіти (у т.ч. 3 ліцеї та 2 гімназії). Для забезпечення всебічного розвитку дітей та молоді функціонують 3 позашкільні навчальні заклади: Центр творчості дітей та юнацтва, Центр науково-технічної творчості молоді та Дитячо-юнацька спортивна школа. На території громади функціонують 3 вищих навчальних заклади І-ІІ рівня акредитації та професійний ліцей. Мережу установ культури міста формують 9 закладів. Більше інформації про громаду www.pryluky.cg.gov.ua.

Сімейне спортивне дозвілля

Інше
Коротко про проєкт:
Проєкт передбачає забезпечити доступність й урізноманітнити напрями змістовного активного сімейного дозвілля, підвищити рівень рухової активності мешканців м. Прилуки Чернігівської області шляхом створення двох ресурсних пунктів спортивного обладнання та інвентарю (для пішохідного туризму та велопоходів, прогулянок на лижах, спортивних ігор) для надання послуги безоплатного тимчасового користування (прокату).
Детальний опис ідеї проєкту:
Актуальним питанням протягом останніх років для прилуцьких сімей залишається задоволення потреб у руховій активності. Це викликано рядом факторів: впровадженням дистанційних форм навчання та роботи, високим відсотком вільного часу для гаджетів, комп’ютерів та інформаційно-розважальна залежність від них, відсутністю фінансової чи організаційної можливості займатися фізкультурою та спортом, впливом нездорового способу життя, негативними соціальними явищами.

Мета проєкту: Підвищення рівня рухової активності мешканців Прилук задля їх гармонійного фізичного та емоційного розвитку, ведення здорового способу життя шляхом використання доступних видів сімейного спортивного дозвілля.

Завдання:
1. Створити два ресурсних пункти спортивного обладнання та інвентарю при комунальних закладах для безоплатного тимчасового користування мешканцями м. Прилуки до травня 2022 року.

2. До кінця 2023 року збільшити не менше ніж на 15% рівень охоплення населення м.Прилуки фізкультурно-спортивними послугами за результатами діяльності ресурсних пунктів спортивного обладнання та інвентарю, організації міських спортивно-масових заходів.

3. Здійснити інформування у І півріччі 2022 року цільової групи через ЗМІ, партнерів щодо можливості отримання запроваджених проєктом послуг сімейного спортивного дозвілля.

Буде здійснена закупівля обладнання для організації спортивно-оздоровчих заходів (днів здоров’я, свят, змагань), пішохідного туризму та велопоходів, прогулянок на лижах.
Етапи реалізації:

 

1. Створення робочої групи з впровадження проєкту "Сімейне спортивне дозвілля" із залученням посадовців міської ради, представників закладів освіти та громадськості.

2. Розробка медійного плану по проєкту "Сімейне спортивне дозвілля".

3. Придбання 40 пар лиж та спорядження до них (лижі, черевики, кріплення, палиці ) для різновікових груп.

4. Придбання 20 велосипедів.

5. Придбання комплектів обладнання, спортивного інвентарю для гри у настільний теніс (2 столи, 5 пар ракеток, 20 м’ячиків), бадмінтон ( 5 пар) , волейбол ( 20 м’ячів).

6. Придбання 14 палаток та спорядження до них ( 7 одиниць на 2 місця та 7 одиниць на 3 місця).

7. Виконання заходів відповідно до медійного плану задля промоції проєкту та послуг безоплатного тимчасового користування спортивним обладнанням для сімейного спортивного дозвілля.

8. Затвердження організаційно-процедурних питань діяльності ресурсних пунктів.

9. Виготовлення промо-продукції по проєкту.

10. Проведення опитування цільової групи та зацікавлених сторін щодо результатів проєкту "Сімейне спортивне дозвілля".

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
630 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
130 000
грн
20.6% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт «Сімейне спортивне дозвілля» відповідає Операційній цілі 1.8. «Популяризація традицій фізкультурно-спортивного руху» проєкту Стратегії сталого розвитку м. Прилуки (оприлюднений на офіційному сайті міської ради www.pryluky.cg.gov.ua ст. 119)

Очікувані результати проєкту

1. Створено два ресурсних пункти спортивного обладнання та інвентарю для пішохідного туризму та велопоходів, прогулянок на лижах, спортивних ігор при комунальних закладах для безоплатного тимчасового користування мешканцями міста Прилуки.

2. Річний приріст охопленого фізкультурно-спортивними послугами населення м. Прилуки після впровадження проєкту складе не менше ніж 15 %. 3. Створено умови для задоволення потреб мешканців у руховій активності, сімейному спортивному дозвіллі.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Заходами проєкту передбачене інформування Прилуцької громади про його завдання. Мешканці та зацікавлені сторони будуть залучені до реалізації проєкту на етапі календарного планування спортивних заходів, підготовки промо-матеріалів про цікаві маршрути по Прилуцькому району шляхом проведення консультацій-обговорень, опитувань.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Послугами зможуть скористатись мешканці м. Прилуки: діти віком від 6-7 років, підлітки та молодь, дорослі та люди похилого віку, здоров’я яких дозволяє займатися спортивними формами відпочинку. Зацікавлені сторони: відділ сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради, заклади загальної середньої освіти, позашкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, громадські організації, ініціативні волонтерські формування, підприємства, організації Прилуцької громади.

Яку територію громади охопить проєкт?

Дія проєкту охоплює м. Прилуки та поширюватиметься на територію оновленого Прилуцького району, оскільки частина форм сімейного спортивного дозвілля пов’язана з локальним туризмом вихідного дня.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"