X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 59
Область
Закарпатська
Тип громади
Сільська
Населення громади
14335
Кількість населених пунктів
13
Площа громади
242.19
км2

Полянська територіальна громада це відомий курорт із мінеральними водами та туристично-рекреаційними закладами. Щороку вона приймає понад 50 тис. туристів для лікування, оздоровлення та відпочинку.

Загалом на території діє більше 70 готельних комплексів та приватних садиб, санаторно-курортних закладів, що надають послуги лікування та оздоровлення, використовуючи різновиди місцевої мінеральної води, які є основним лікувальним компонентом. Зокрема, на території Полянської громади розташовані найбільші здравниці в Закарпатті: санаторії "Сонячне Закарпаття", "Поляна", "Квітка Полонини", "Кришталеве Джерело". На території розміщені п'ять заводів з розливу мінеральних вод. Тут є джерела таких відомих мінеральних вод: "Поляна Купель", "Поляна Квасова", "Лужанська", "Плосківська".

Крім оздоровлення та лікування, в Полянській громаді відомими розвагами є поїздки в гори на мальовничі полонини з надзвичайними краєвидами. Доїхати туди можна на квадроциклах, позашляховиках, конях та велосипедах. Також діє велоакадемія, є піші маршрути, також можна політати на повітряних кулях. Для туристів є можливість організувати екскурсії у будь-яку точку області, відвідати закарпатські замки та відомі дегустаційні зали.

Інформаційно-туристична платформа «Поляна Онлайн»

Туризм
Коротко про проєкт:
Нині, коли багато регіонів України визначають пріоритетність розвитку туризму, туристична пропозиція села Поляна є унікальною та дозволить потенційному відвідувачу чітко ідентифікувати його серед інших сіл та міст. В кожному населеному пункті Полянської громади є чарівні куточки для туриста, але проблема полягає в тому, що туристи про це не знають через відсутність інформаційно-туристичної платформи як основного засобу донесення інформації.
Детальний опис ідеї проєкту:
Для того, щоб надати туристичній інфраструктурі села всебічного розвитку, а туристам — вичерпну, докладну і реально корисну інформацію, є потреба у створенні інформаційно-туристичної платформи "Polyana online", що сприятиме збільшенню привабливості села та розповсюдженню туристичної інформації серед туристів та місцевих жителів. Сайт дозволить в зручний спосіб відображати асортимент запропонованих турів і напрямків для відпочинку, закладів харчування, ознайомлюватися з готельними пропозиціями і санаторно-курортними закладами та культурною спадщиною місцевості та області. Особливість сайту полягатиме у можливості скористатися віртуальним туром місцевістю та туристичною мапою.

Створення іміджу Поляни як туристичного села та популяризація його туристичного потенціалу через створення інноваційної туристичної інтернет-платформи. Це стане "обличчям" громади та сприятиме підвищенню поінформованості відвідувачів щодо туристичних особливостей Полянської громади, дасть можливість сформувати обізнаність щодо туристичного потенціалу Поляни в основних цільових групах українського та міжнародного ринків. Збільшення кількості відвідувачів (туристів, екскурсантів) села Поляни та Закарпатської області. Крім того, через інноваційну інтернет–платформу туристи зможуть спланувати свою незабутню подорож та побачити захопливі місця Поляни та регіону.
Етапи реалізації:
  1. Створення робочої групи;
  2. аналіз технологічних та операційних можливостей створення сайту;
  3. Проведення зустрічей з населенням та бізнесом Полянської громади щодо проєкту;
  4. Підбиття підсумків обговорення;
  5. Розробка та створення сайту;
  6. Відкриття проєкту на публічному майданчику та висвітлення в обласних ЗМІ.

Проєкт буде реалізовано до кінця 2021 року.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
630 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
130 000
грн
20.6% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Згідно зі Стратегією розвитку Полянської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року, були сформовані такі стратегічні цілі:

1. Узгоджений і взаємодоповнювальний розвиток рекреаційно-санаторної і туристичної сфер на території громади.

2. Формування гармонійного просторового комплексу природних, рекреаційно-санаторних, туристично-оздоровчих і житлових зон із забезпеченням безпеки довкілля та природоохоронних заходів. Проєкт сприятиме досягненню вказаних цілей шляхом розміщення інформації.

Очікувані результати проєкту

Інформаційно-туристична платформа «Поляна Онлайн» охоплюватиме інформацію про туризм Закарпаття, зокрема курорту Поляна, та буде спрямована на поширення інформації про місцеві туристичні принади Закарпатського регіону.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

Ми плануємо залучати жителів громади до втілення проєкту шляхом круглих столів. На базі Полянської сільської ради відубудеться залучення представників громади, місцевого населення, громадських організацій та приватних підприємців шляхом визначення суспільної думки та врахування їх ідей стосовно розробки інформаційно-туристичної платформи «Поляна Онлайн».

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Цільовими групами проєкту є понад 50 тис. туристів, які щороку відвідують нашу місцевість: споживачі екскурсійних, туристичних, спортивно-оздоровчих послуг та мешканці Полянської громади, суб’єкти малого підприємництва, які задіяні в наданні туристичних і супровідних послуг. Мешканці інших міст Закарпатської області та сусідніх регіонів як потенційні споживачі туристичних та спортивно-оздоровчих послуг курорту Поляна.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить всю територію громади 13 сіл.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"