X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 31.5
Область
Херсонська
Тип громади
Селищна
Населення громади
14 779
Кількість населених пунктів
25
Площа громади
1210
км2

25 жовтня 2020 року відбулися місцеві вибори на основі нового територіального устрою. В межах території колишнього Нижньосірогозького району створено Нижньосірогозьку селищну територіальну громаду, до складу якої увійшли 1 селище міського типу (центр громади) та 24 сільських населених пункти. За територіальним устроєм Нижньосірогозька селищна територіальна громада входить до Генічеського району. Нижньосірогозька селищна територіальна громада розташована у північно-східній частині Херсонської області в степовій зоні, у центрі Причорноморської низовини. На її території відсутні моря, річки, ліси. Але наш край відомий своїми родючими землями та багатими врожаями; подами, яких не торкався жоден плуг; гостинністю людей та їх щирими та відкритими серцями. Громада розташована на перехресті шляхів, які прокладали різні кочові племена. Нині про це свідчать скіфські кургани Огуз, Малий Огуз і Діїв, які становлять велику історичну цінність. В них було знайдено велику кількість золотих прикрас тонкої ювелірної роботи, які можна тепер побачити у багатьох музеях світу. У пізніші часи тут сходилися козацькі і чумацькі шляхи. Саме це зумовило виникнення багатьох нинішніх населених пунктів громади. Сьогодні все це оберігається, використовується для відродження історичної пам'яті.

Створення літнього майданчика для культурно-дозвіллєвого відпочинку

Культура
Коротко про проєкт:
Усі масові культурні заходи в громаді (фестивалі, конкурси, розважальні програми) проводяться на площі біля будівлі комунального закладу "Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля", адже спеціального місця, щоб проводити такі заходи, або просто місця відпочинку для молоді, людей поважного віку, сімей в центрі громади нажаль немає. Дану проблему вирішить створення літнього майданчика для культурно-дозвіллєвого відпочинку мешканців та гостей громади.
Детальний опис ідеї проєкту:
Ідея проєкту "Створення літнього майданчика для культурно-дозвіллєвого відпочинку" полягає в тому, щоб згуртувати громаду, зробити життя людей в ній більш привабливим й комфортним, наповнити його культурним змістом, залучивши до культурно-дозвіллєвого відпочинку всіх: від найменших до найстарших жителів, а також реалізовувати творчі проєкти і народжувати нові плани активним та творчим особистостям нашої громади.
Проєкт передбачає створення культурно-дозвіллєвого простору (літнього майданчику) в смт Нижні Сірогози, місця, де вдень всі охочі зможуть насолодитися затінком дерев і красою фонтану, а увечері послухати виступи творчих колективів та відвідати кінотеатр під відкритим небом. Місце, де молодь зможе проявляти свої захоплення, таланти; пенсіонери отримати культурні послуги, а діти і дорослі чудово та з користю провести вільний час.
Етапи реалізації:

 

1 Етап – підготовка місця, де буде створений літній майданчик.

2 Етап – виготовлення детального кошторису на проведення робіт (адже ескізний дизайн-проєкт уже створений).

3 Етап – проведення облаштування території (насадження дерев, квітів, встановлення сцени, глядацьких місць, лавок, ліхтарів, прокладання тротуарних доріжок, встановлення лавок, тощо).

4 Етап – придбання відеопроектору та великого екрану.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
1 300 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
38.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
500 000
грн
38.5% від загальної вартості
Внесок партнерів
300 000
грн
23.1% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Оскільки громада новостворена і ще не має Стратегії розвитку, проєкт відповідає програмі соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік, а саме пункту 2.6. Розвиток культури та туризму. Охорона культурної спадщини.

Очікувані результати проєкту

Створення літнього майданчика для культурно-дозвіллєвого відпочинку дасть змогу всім охочим отримати певні культурні послуги (перегляд кінострічок, концертів, розважальних заходів, творчих зустрічей, тощо) на свіжому повітрі, помилуватися красою квітів та фонтану, почитати улюблену книгу в затінку дерев, поспілкуватися з друзями, з користю провести вільний час.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

До облаштування майданчика (підготовка території під початок робіт, благоустрій, прибирання будівельного сміття, насадження дерев, квітів, тощо) запрошуватимуться всі бажаючі жителі громади.

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Результатами проєкту громади користуватимуться всі жителі та гості громади. Літній майданчик буде створений в центрі громади в смт Нижні Сірогози. Доступ до нього можливий в будь-який час.

Яку територію громади охопить проєкт?

Проєкт охопить всю територію громади та її жителів, оскільки дасть змогу проводити культурні заходи (фестивалі, концерти, перегляд кінострічок), що згуртують мешканців.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"