X

Щоб проголосувати за проєкт громади - зареєструйтесь

X

Ваш голосвраховано! Ви можете проголосувати іще 4 рази за інші проєкти громад

Рівень підтримки 14.6
Область
Кіровоградська
Тип громади
Сільська
Населення громади
13255
Кількість населених пунктів
73
Площа громади
1301
км2

Кетрисанівська сілька рада – молода громада, що утворена у 2020 році шляхом об’єднання 24 сільських рад. Розташована в південно-західній частині Кіровоградської області за 72 км від Кропивницького та за 423 км від м. Київ. Родючі чорноземи краю сприяють розвитку сільського господарства, головною метою якого є виробництво високоякісної, екологічно чистої, конкурентоспроможної продукції харчування та забезпечення нею населення. У Кетрисанівській сільській раді діє 165 соціально-культурних об'єктів: загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, заклад позашкільної освіти, заклади культури, медицини та інше. Кетрисанівська громада тільки розпочинає свій шлях та сповнена надій і оптимізму на подальший успішний розвиток, розбудову та покращення благоустрою населених пунктів та створення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади.

БОСЯК – (Базовий осередок спорту і якісної культури)

Культура
Коротко про проєкт:
Головною метою проєкту є створення Кетрисанівського базового громадського культурно-спортивного простору для згуртування громади, проведення культурно-мистецьких заходів, зустрічей з цікавими успішними людьми, спортивних флешмобів та змагань.

Реалізація проєкту сприятиме залученню громадян до заходів, тренінгів, зменшить вплив вулиці на психологічний стан дітей та підлітків, надасть стимулу для реалізації ефективної молодіжної політики в Кетрисанівській громаді.
Детальний опис ідеї проєкту:
На даний час КЗ "Кетрисанівський сільський будинок культури" перебуває в стадії ремонту. Інші місця для задоволення культурно-мистецьких потреб новоствореної громади відсутні. Тому, придбання мобільної сцени та спортивного інвентарю згуртує громаду, збагатить соціальне життя, підвищить рівень розвитку особистості жителів.

Проєкт передбачає забезпечення жителів Кетрисанівської громади розбірною та пересувною сценою, на якій мали б можливість у весняно-осінній період представляти свою діяльність різні колективи, проводити фестивалі, зустрічі з успішними людьми громади.

В рамках проєкту заплановано: флешмоб «Будуємо здорову громаду», тренінги «Участь молоді в процесах ухвалення рішень», виступи творчих колективів громади. Бездротова радіосистема з кардіоїдним динамічним мікрофоном допоможе почути кожного, надасть можливість якісного проведення заходів. Для зручності молодих родин передбачається використання дітьми надувної гірки Черевик з яскравими батутами.

Сьогодні культура здорового способу життя стає першочерговою. А облаштування сучасної спортивної платформи є стимулом для молоді. Тому проєкт передбачає створення переносних спортивних локацій (оздоровчо-реабілітаційної, змагально-розважальної, спортивно-ігрової) та наявність сучасного спортивного обладнання, для проведення занять фізичними вправами.

З метою об’єднання громади передбачається забезпечення колективною спеціальною формою з атрибутикою Кетрисанівської ТГ.
Етапи реалізації:

 Для досягнення мети заплановано такі етапи реалізації проєкту:

1. Створення робочої групи;

2. Оголошення в засобах масової інформації; 

3. Оголошення тендерних процедур згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі»;

4. Проведення тендерних процедур та закупівля мобільної сцени, надувної гірки Черевик та спортивного обладнання;

5. Прийом обладнання на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Кетрисанівської територіальної громади;

6. Розробка та затвердження порядку передання та документальний супровід передання цього обладнання у користування сільським громадам;

7. Презентація проєкту шляхом проведення флешмобу «Будуємо здорову громаду», що відбудеться з виростанням мобільної сцени та спортивного обладнання, широким залученням всіх категорій населення; 

8. Організація переносних мистецько-культурних та спортивних локацій; 

9. Звіт робочої групи перед громадою про виконану роботу.

Бюджет проєкту:

Загальний бюджет Проєкту
630 000 грн
100%
Внесок Організатора Конкурсу
500 000
грн
79.4% від загальної вартості
Внесок органу самоврядування
130 000
грн
20.6% від загальної вартості
Внесок партнерів
0
грн
0% від загальної вартості
Чи відповідає проєкт стратегії розвитку громади

Проєкт відповідає стратегічній цілі "Розвиток людського капіталу та підвищення якості життя населення" програми соціально-економічного розвитку Кетрисанівської сільської ради на 2021 рік.

Очікувані результати проєкту

Створення дієвого базового культурно-спортивного осередку сприятиме залученню громадян до заходів, тренінгів, зменшить вплив вулиці на психологічний стан дітей та підлітків. Це все отримає позитивний результат в майбутньому, збільшить рівень охоплення мешканців громади культурно-мистецькими та спортивними заходами, надасть стимулу для реалізації ефективної молодіжної політики в Кетрисанівській громаді.

Як плануєте залучати жителів громади до втілення проєкту?

В рамках реалізації проєкту заплановано залучення жителів громади в частині благоустрою території, обговорення шляхів реалізації проєкту, організації та проведення культурно-масових та спортивних заходів

Хто буде користуватися результатами проєкту?

Основна цільова аудиторія – молодь, батьки, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною, учні, пенсіонери, члени громадських організацій.

Яку територію громади охопить проєкт?

Дія проєкту є загальдоступною та розповсюджується на мешканців громади.

Розгорнути
Згорнути

Новини конкурсу "Наша Громада"